تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی

تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی
ما در مطالب قبلی در مورد اهمیت تحصیل در روسیهگفتیم. با توجه به مزایای علمی و تحصیلی که در روسیه هست، تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور یک ویژگی به حساب می آید.
زبان تدریس و تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی، روسی و فرانسوی میباشد.در بیشتر مراکز علمی این کشور زبان تدریس روسی است، ولی این به این معنا نیست که اگر شما بخواهید به زبان انگلیسی علم آموزی کنید در هیچ کجای روسیه این شانس را نداشته باشید.
در این کشور تدریس در برخی از تخصص ها به زبان انگلیسی است. در مورد رشته هایی مثل پزشکی و دارو سازی زبان تدریس فرانسه میباشد.
کسانی که تحصیل در روسیه به زبان های انگلیسی یا فرانسه را برمیگزینند در ابتدا مورد مصاحبه قرار میگیرند تا سطح زبان آنها بررسی شود. لازم به ذکر است که پذیرش در این دانشگاه ها نیازی به مدارک بین المللی زبان ندارد و با قبولی در همان آزمون اولیه می توانند در کلاس های خود شرکت کنند.
افرادی هم که قصد دارند به زبان روسی آموزش ببینند دوره های زبان روسی به مدت هفت تا ده ماه برای آنها برگزار میشود تا به آمادگی لازم برسند.
ادامه تحصیل در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در این کشور به زبان انگلیسی و نیز روسی تدریس میشود.
مثلا در دانشگاه لوباچوفسکی رشتههای اقتصاد، فناوری اطلاعات، علوم رایانه، روابط بین الملل، ریاضیات، مدیریت ، فناوری های ابر رایانه و علوم عصبی به زبان انگلیسی تدریس میشوند .
در کنار سایر روش های مهاجرتی به روسیه، مهاجرت از طریق مهاجرت تحصیلی گزینه خوبی است و شخص میتواند بعد از چند سال تابعیت کشور روسیه را بگیرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاراسودا
همسریابی موقت در ارومیه
آرام مجری
تحقیق علوم دوم دبستان درباره لانه پرندگان
فیلم پنیسیلین
دانلود موزیک ویدیو ایرانم از هنگامه فریدون وکامران
دانلود فیلم ماه عسل بهروز وثوقی با کیفیت عالی
دانلود آهنگ ملچومه از عباس سحاگی
دانلود آهنگ دل زارم فریدون فرخزاد
پایه نگهدارنده gps ماشین