تحصیل در روسیه مسکو

مسکو پایتخت و پرجمعیتترین شهر روسیه میباشد. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه مرکزی روسیه واقع شدهاست.
کاخ کرملین در هسته مرکزی شهر مسکو در قرن پانزدهم بنا شده و شامل تعدادی کاخ و کلیساهای بسیار زیبا و شگفت انگیز است که محل زندگی رئیس جمهور روسیه هم میباشد و میدان سرخ که مهمترین میدان روسیه و مسکو است در کنار کاخ کرملین واقع شده است.
۹۳۰ بنا شد و ایستگاههای آن مانند سالن های سلطنتی است و دسترسی را در این شهر به بهترین نحو ممکن پوشش میدهد.
کشور روسیه و بخصوص شهر مسکو از نظر امنیتی بسیار پیشرفته میباشند و بسیار زیاد مراقب توریست ها و اتباع خارجی خود هستند.
از همین رو دانشجویان بسیاری هر ساله برای ادامه تحصیل به این کشور و بخصوص شهر مسکو می آیند.
خبر خوب این است که دانشگاه های مسکو نیازی به مدرک زبان اعم از تافل و یا آیلتس  ندارند و این خود یک امر مهم برای دانشجویانی است که میخواهند پذیرش این دانشگاه ها را بگیرند. این دانشجویان پس از ورود به مسکو به مدت یک سال در دوره مقدماتی زبان روسی (پادفکت) مشغول به یادگیری زبان میشوند تا برای شرکت در کلاس های رشته های مورد نظرشان آمادگی لازم را پیدا کنند.
دانشجویانی که از دانشگاه های مسکو فارغ التحصیل می شوند می توانند علاوه بر ایران در کشور های اروپایی هم ادامه تحصیل دهند حتی می توانند در صورت تمایل مشغول به فعالیت کاری شوند.
دانشگاه ملی ب، یکی از مراکز معتبر علمی برای تحصیل در رشتههای فنی است ، این دانشگاه در اواسط قرن هجدهم میلادی تأسیس شده است و هم اکنون، بیش از 50 هزار دانشجو در آن به علم آموزی می پردازند.
هزینه دانشگاههای مسکو  رشته های مهندسی مانند هوافضا ، مکانیک ، الکترونیک با خوابگاه سالیانه حدودا بین 4 هزار تا 6 هزار دلار امریکا است.
مسکو ایده آل ترین مقصد برای تحصیل در روسیه است که بهترین دانشگاه های کشور روسیه مانند دانشگاه فنی باومان، دانشگاه دولتی لومونسوف ، دانشگاه فیزیک و فناوری، دانشگاه تحقیقاتی ملی، دانشگاه تحقیقات هسته ای، دانشگاه روابط بین الملل، دانشگاه تحقیقات ملی-دبیرستان اقتصاد، دانشگاه علوم و فناوری ملی، دانشگاه اقتصاد پلخانو و دانشگاه هوا فضا مسکو به که به عنوان یکی از منابع خوب برای تحصیل در این رشته های راهبردی است را در خود جای داده است.
افرادی که در این دانشگاه های معتبر تحصیل میکنند میتوانند در هر کجای دنیا دوباره ادامه تحصیل دهند و اگر هم قصد ادامه تحصیل را نداشته باشند با دستمزد های بسیار بالا در شرکت های معتبر سراسر دنیا جذب شوند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاراسودا
درمورداستفاده ونقش میکروسکوپ هادردنیای امروزی
دانلود آهتگ توی تنهایی دل
در مورد استفاده ونقش میکروسکوپ ها دردنیای امروزی
ناوي كوردي بؤ كوران
استفاده و نقش میکرسکوپ ها در دنیای امروز
استفاده و نقش میکروسکوپ در دنیا
نوع ارتباط مورچه با جانداران دیگر
دانلود رمان پسر غیرتی